FRANCHİSE SİSTEM;

Ön görüşme ve Sunum : Yatırımcı adayına, franchise sistemi, THE MİNT  ve yatırım koşullarımız hakkında sunum yapılır. 

Lokasyon Belirleme ve Fizibilite : Yatırımcı veya THE MİNT  tarafından belirlenen mağazanın değerlendirmesi yapılır. Marka isim hakkı bedeli temin edilip sözleşme yapıldıktan sonra mimari süreç başlar. 

Proje Sunum: Mimarlarımızın hazırlanmış olduğu projenin sunumu 15 gün içerisinde yapılır. 

İnşaat Aşaması : Mağaza marka sahibi tarafından anlaşmalı olarak anahtar teslim yapılır ya da proje bedeli ödenerek projeye bağlı kalmak şartı ile yatırımcı kendisi de yaptırabilir. 

Personel Alımı ve Eğitim : Taahhüt edilen inşaat süresinin bitimine yakın, personel seçimi yapılır ve eğitim uzman kadromuz tarafından merkezde verilir. 

Açılış : The Mint operasyon ekibi, projeye uygun şekilde düzenlemeleri gerçekleştirir ve yatırımcıya mağazanın teslimini yapar. 

Ürün ve Hizmetler : Tüm ürünler The Mint merkez şube ( yada tedarikçileri ) tarafından alınmak zorundadır. Açılacak her şubenin projesi markamız tarafından yürütülmekte olup, konseptin tüm şubeler ile aynı olması gerekecek şekilde hazırlanması gerekmektedir 

Satılan ürünlere göre değişen kar marjları olmaktadır. Çayın maliyeti %1’in altında kalırken kahvenin ve limonatanın %10’u bulmaktadır. Kutu içeceklerde bu oran %33’e, tatlılarda %40-45’i çikolatalarda ise %50’yi bulmaktadır. 

Ancak tüm ürünlerin ortalamasında maliyetler %20-25 bandında kalabilmektedir. 

BAŞVURU FORMU